James Harvest & Frost

O MARCE

Marka J. Harvest & Frost została stworzona z pasji. Pasji do stworzenia czegoś o bardzo wysokiej jakości, w przystępnej cenie, czegoś co sami chcielibyśmy nosić.  Naszym celem było, aby ubrania były wyszukane i dobrze zaprojektowane oraz nadawały się doskonale zarówno do pracy oraz na czas wypoczynku.

Inspiracje czerpaliśmy z wielu źródeł, najwięcej zostało zaczerpnięte z mody z pierwszej połowy XX wieku. Przestudiowaliśmy książki, zgłębiliśmy ówczesne marki oraz poznaliśmy projektantów, którzy dzielili naszą pasję i byli dobrzy w tym, co i my chcieliśmy osiągnąć.
J. Harvest & Frost został utworzony dzięki współpracy dwóch marek – James Harvest Sportswear i Frost. James Harvest Sportswear to międzynarodowa firma działająca na skalę światową, która swoje początki ma w modzie uniwersyteckiej z USA. Natomiast Frost posiada swoje dziedzictwo w szytych miarowo, dobrze skrojonych ubraniach znanych na małą skalę. Dwie doskonałe marki stworzyły jeden koncept.

Celem marki jest oferowanie wykonanych z niezwykłą starannością produktów najwyższej jakości, za przystępna cenę. Niektóre detale w naszych ubraniach są dostępne jedynie w droższych modelach. Myślimy też o różnicach w budowie ciała osób, które później nosić mają naszą odzież. Niektóre są szczupłe, inne mocno zbudowane. Niektórzy mają długie ramiona, inne rozbudowaną obręcz barkową. Naszą ambicją jest stworzenie modeli dla każdego. W większości przypadków nasze ubrania pasują doskonale od samego początku, niekiedy jednak należy je dopasować, aby leżały idealnie.

Aby odnieść sukces w naszej misji, potrzebujemy najlepszych krawców, szwaczek, materiałów, detali, zaangażowania i klientów. Wyrażenie „wystarczająco dobry” nie znajduje swojego zastosowania, gdy mowa o naszych produktach. Nie pozwala na to nasza ambicja, oraz pasja, która nas napędza.

W celu zaspokojenia naszej ambicji, staramy się uaktualniać dostępne materiały, być na bieżąco z najlepszymi technikami szycia, z tym, co się dzieje w branży oraz co możemy robić jeszcze lepiej.

PRODUKTY

J. HARVEST & FROST to głównie odzież businessowa. Tworzymy ubrania, które po pracy możesz założyć na kolację  i wciąż będziesz się czuć i wyglądać najlepiej jak potrafisz.

Ciągle poszukujemy nowych rozwiązań. Nasze poświęcenie i pasja skutkują wysokiej jakości tkaninami, idealnymi krojami i poczuciem luksusu, którego doświadczysz nosząc ubrania z naszej kolekcji.

KONCPECJA J. HARVEST & FROST JEST PODZIELONA NA LINIE

GREEN BOW - kolekcja klasyczna. Znajdziesz w niej jednolite produkty w klasycznych kolorach. Ponadczasowa klasyka, które nigdy nie wyjdzie z mody.
RED BOW - kolekcja klasyczna z widocznym akcentem/detalem. Dopracowane koszule z kontrastującymi detalami, aby wpasować się w różne sytuacje.
PURPLE BOW - kolekcja na czasie. Znajdziesz w niej najnowsze i najmodniejsze produkty. Kolekcja się zmienia, aby zaspokoić wyszukane potrzeby modowe. 
INDIGO BOW - kolekcja weekendowa. Swobodniejszy krój, lżejsze tkaniny. Dowód na to, że można wyglądać modnie i czuć się wygodnie.

YELLOW BOW - kolekcja ekonomiczna. Znajdziesz w niej koszule w przystępnej cenie, które z powodzenie sprawdzają sie jako ubranie robocze np. w gastronomii.

BLACK BOW - kolekcja ekskluzywna. Najwyższej jakości, funkcjonalne, technologiczne koszule biznesowe. Technologia zapobiegająca plamom sprawdza się zawsze i wszędzie.